KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5005705
nr 500 5705
Etsning
signerad, "Stockholms inlopp" 23x42
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:08:38
100 kr
150 kr
250 kr